Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Asie nyní na dosah - poznejte Laos a Vietnam

Zima se rychle blíží, proto je víc než příhodné začít přemýšlet nad únikem do teplých krajin. Alespoň na pár týdnů. Jenomže kam? Thajsko je pro vás příliš turistické a ani Indonésie vás úplně neláká - vždyť se zdá, jako by tam jezdil hledat svůj duševní smír celý svět. Tak kam koupit letenky?

Objevte sousedy na jihovýchodě Asie, Laos a Vietnam, kteří vás překvapí nejen exotickou přírodou a zajímavou kulturou, ale i delikátní kuchyní!

Laos vás zaručeně nadchne

Jestliže se vaše představa ideální dovolené rovná horským výšlapům a odpočinku u azurových vodopádů a jezer, určitě zamiřte do Laosu. Vidíte-li se spíš na pláži a rýžových terasách, rozhodně si už rezervujte letenku do Vietnamu. Zdaleka nejlepší volbou je ale vyšetřit si dostatek času a navštívit obě země, třeba trasa severní Vietnam - Laos vás zaručeně nadchne.

Vietnam - Laos

Výhodou obou zemí je, že ačkoli se již dostaly do turistického hledáčku, stále si zachovávají vlastní, autentickou tvář. Laos obzvlášť - zdejší vesničky dýchají nezaměnitelnou, tradiční atmosférou, kterou v mnoha zemích jihovýchodní Asie už nenajdete. Zapomeňte na luxusní hotely s bazénem a švédskými stoly. Vyražte s krosnou do přírody, spěte u místních za pár drobných a poznávejte každodenní život Laosanů a Vietnamců z první ruky.

Vietnam - Laos

VIETNAM

Míst, která potřebujete navštívit, je ve Vietnamu a Laosu nespočet. Při cestě do Vietnamu si kupte letenku do Hanoje nebo Saigonu, měst severu a jihu. Na severu nezapomeňte ochutnat pravou polévku Pho a podívat se do mystické zátoky Ha Long Bay. U hranic s Čínou poznejte kulturu sedmnácti etnických menšin v kopcovité provincii Ha Giang. Vykoupejte se také v přímořském Danangu ležícím ve středu země, po cestě navštivte i město Hue, kde najdete pompézní paláce císařské dynastie Nguyen.

TIP: letenky za skvělou cenu do Laosu i Vietnamu koupíte od Letušky

Vietnam - Laos

LAOS

Startovní bod pro cestu po Laosu skvěle zastane metropole Vientiane, kde narazíte na plno buddhistických chrámů. A také francouzských restaurací, které jsou jedním z pozůstatků z koloniální éry.

Vietnam - Laos

Ačkoli Laos nemá přístup k moři, rozhodně tím země netrpí - zajeďte se podívat například na kouzelné vodopády Kuang Si nedaleko města Luang Prabang. Za návštěvu stojí i turistická vesnice Vang Vieng a její krasová krajina, jež leží na půli cesty mezi hlavním městem a Luang Prabang. Poté, co vyzkoušíte místní nudlovou polévku Khao Poon a pikantní smažené mořské řasy Kaipen, zamiřte k Planině džbánů, tajemné oblasti plné prehistorických nálezů.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 6 556 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Dovolená Vietnam

Dovolená VietnamExotická dovolená ve Vietnamu s atraktivním programem a profesionálním servisem za bezkonkurenční cenu.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko