Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Go2 - poznejte unikátní koncept cestování

CK Go2 - poznejte unikátní koncept cestování

Biskupský dvůr 2
110 00 Praha 1
Telefon: 222 317 874
Web: https://www.ckgo2.cz/
Email: info@ckgo2.cz

 

Vyzkoušejte Go2 koncept cestování a poznejte zemi očima místních 

Proč je koncept unikátní? Protože Go2 spolupracuje s průvodci, kteří žijí již několik let v destinaci - znají výborně všechny zvyky a kulturu, turistická i ta méně turistická místa, skrytá zákoutí, kde najít ta nejlepší místa na koupání a mnoho dalšího. Není to pro ně jenom práce, ale zejména radost. 

Samotný příběh Go2 začal před 17 lety v Austrálii. Již v roce 2004 CK začala poskytovat služby cestovatelům do Austrálie a od roku 2006 vzniká klasická cestovní kancelář. O tři roky později byla přidána destinaci Bali. Následoval Vietnam, Mexiko, Kambodža, Japonsko a další. Všechny destinace jsou založené na lidech, kteří v zemi dlouhodobě žili a na průvodcích, kteří zde žijí.

CK GO2 Bali

Jste nezávislý cestovatel nebo preferujete poznávací zájezd?

CK Go2 nabízí obojí. Ať už jste nezávislý cestovatel nebo nadšenec do poznávacích zájezdů v malé skupince s českým průvodcem, najdete si své. CK Go2 vám může jako nezávislému cestovateli připravit zájezd obsahující letenku a itinerář s rezervací aktivit a ubytování. Služby je možné individuálně upravovat. Nebojte se na CK obrátit i v případě, že máte zájem pouze o letenky a itinerář. 

CK Go2 nabízí také celou řadu poznávacích zájezdů s dostatečným počtem termínů s ohledem na příznivost počasí v dané destinaci. Díky tomu, že má CK na každou destinaci specializovaný tým, pak vám dokážou poradit, kdy se do vámi vybrané destinace podívat. 

CK GO2 Indie

Kam se s Go2 můžete podívat?

CK Go2 nabízí celou řadu destinací, kam je možné se podívat. Přitom pro každou destinaci má svůj specializovaný web s širokou nabídkou zájezdů na vlastní pěst, poznávacích zájezdů a aktivit: 

Zájezdy do USA - široká nabídka zájezdů do USA, včetně Havaje a Aljašky. 

CK GO2 USA

Zájezdy Japonsko - oblíbené poznávací i individuální zájezdy s českými průvodci v Japonsku.

Dovolená Austrálie - v Austrálii má CK kořeny. Najdete zde širokou nabídku poznávacích zájezdů a zájezdů po vlastní ose spolu s aktivitami. 

Dovolená Srí Lanka - vyberte si z nabídky kombinace poznávacích a relaxačních zájezdů na pláži. 

Zájezdy na Maledivy - čisté moře a ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. CK nabízí celou řadu pobytových zájezdů na temto souostroví.

Zájezdy do Vietnamu -  poznejte kulturu a památky Vietnamu na poznávacích zájezdech. V nabídce jsou i kombinované zájezdy Vietnamu s relaxací na plážích Thajska. 

Pobytové zájezdy Mauricius - objevte krásu ostrova Mauricius a vyberte si jeden z pobytových zájezdů. 

Zájezdy Indie - kombinujte poznávací dovolenou v Indii s relaxem na pláži v Goa. 

Nepál - novinka mezi destinacemi. Trek v Nepálu se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. CK nabízí možnost českého průvodce. 

Zájezdy Bali - Vydejte se poznat kulturu na Bali. Najdete zde širokou nabídku poznávacích i individuálních zájezdů na Bali. 

Zájezdy Mexiko -  Poznejte Mexiko v kombinaci s dalšími zeměmi Střední nebo Jižní Ameriky. 

Zájezdy Peru - Peru je jednou z nejkrásnějších zemí v Latinské Americe. Vydejte se na kombinovaný zájezd například s Bolívií, Kolumbií či dalšími zeměmi. 

Dovolená Nový Zéland - Vydejte se na dovolenou na Nový Zéland v rámci poznávacích zájezdů nebo zájezdů na vlastní pěst. Nový Zéland nabízí širokou nabídku aktivit. 

Články CK
TAJ MAHAL v Indii - Příběh o obrovské lásce
Bryceův kaňon - nekaňon…
Napier, novozélandské městečko ve stylu Art Deco

Další kontakty

CK Go2, Optátova 708/37, Brno

Naše fotografie

Jižní Amerika
Austrálie
Maledivy
Mexiko
Nový Zéland
 
Srí Lanka
Vietnam
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Dovolená Vietnam

Dovolená VietnamExotická dovolená ve Vietnamu s atraktivním programem a profesionálním servisem za bezkonkurenční cenu.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.