Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Phan Thiet

Phan Thiet - informace o letovisku

Letovisko Phan Thiet se rozkládá v jižní části středního Vietnamu a nabízí vše, co je potřeba pro krásnou exotickou dovolenou u moře. Pobřeží lemuje úžasná pláž tvořená jemným bílým pískem, která má pozvolné svažování do průzračného Jihočínského moře. Letovisko je jako stvořené pro pohodovou rodinnou dovolenou.

Phan Thiet leží asi 200 kilometrů severovýchodně od Saigonu. Městečko se proslavilo výrobou tradiční rybí omáčky. Jeho ekonomika je poslední dobou čím dál více založena na turistickém ruchu. Zdejší působivé scenérie jsou pastvou pro oči každého návštěvníka. Azurová voda moře zde kontrastuje s bělostnou pláží a bujnou vegetací ve vnitrozemí. 

Samotné letovisko nabízí dokonalou kombinaci vietnamských tradic s luxusním zázemím a prvotřídními službami zdejších hotelových komplexů. V Phan Thiet je možné se věnovat řadě sportovních aktivit, jak na souši, tak samozřejmě i na moři. Velkým lákadlem jsou v prvé řadě vodní sporty, jako je windsurfing, potápění a šnorchlování. Od srpna do prosince se zde vyskytují poměrně velké vlny. Asi 11 km od Phan Thiet se nachází nádherná velká pláž Mui Ne, která je známá svými písečnými dunami, jež dosahují výšky až 30 metrů. Vlivem neustále vanoucího větru duny pořád mění svůj tvar.

Phan Thiet si oblíbili také milovníci golfu, nachází se zde totiž jeden z nejlepších golfových resortů v celém Vietnamu. Zahrát si můžete na 18 jamkovém golfovém hřišti s názvem  Ocean Dunes Golf klub, které je situováno v písečných dunách přímo u pobřeží a obklopeno bujnou tropickou vegetací. 

Kdo má zájem, může podniknout pěkný poznávací výlet do komplexu Po Sha Nu, který je vzdálen asi 6 km směrem na severovýchod. Nachází se zde tři věže vypovídající o mistrovském provedení uměleckého stylu Hoa Lai. Ten používali zejména v 8. století čamští stavitelé. Čamové jsou vietnamskou národnostní menšinou. Podél pobřeží mezi městečky Nha Trang a Phan Thiet a také v provincii An Giang v deltě Mekongu jich dnes žije okolo 60 tisíc. V sousedství komplexu Po Sha Nu je možné si prohlédnout ještě pagodu Buu Son.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2023

Zájezd do Mexika - velký okruhPoznávací zájezd zahrnuje prohlídku toho nejlepšího, co může Mexiko nabídnout, i all-inclusive pobyt u moře. V ceně všechny vstupy na výlety včetně projížděk lodí v Mexico-City a kaňonu Sumidero. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Dovolená Vietnam

Dovolená VietnamExotická dovolená ve Vietnamu s atraktivním programem a profesionálním servisem za bezkonkurenční cenu.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko