Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mui Ne

Mui Ne - informace o letovisku

V jihovýchodní části Vietnamu se v provincii Binh Thuan rozkládá letovisko Mui Ne, které je vyhlášeno svou nádhernou písečnou pláží Mui Ne Beach. Pláž je tvořena až 30 metrů vysokými písečnými dunami, které se díky vanoucímu větru neustále pohybují a mění tvar. Pás písku pozvolně se svažující do Jihočínského moře lemují kokosové palmy poskytující příjemný stín.

Tropická pláž v Mui Ne je známá po celém Vietnamu, její krásu totiž předčí málokterá jiná pláž. Táhne se v délce asi 10 kilometrů a je omývána čistým a azurovým mořem. Díky silnému větru, který zde často vane od nedalekých Filipín, si pláž oblíbili především vyznavači vodních sportů, jako je kiteboarding a windsurfing. Mui Ne se stává pravidelně dějištěm nejrůznějších závodů těchto sportů s mezinárodní účastí. Milovníci potápění zde však budou zklamáni, letovisko Mui Ne není k pozorování podmořského života příliš vhodné. Návštěvníci slunící se na pláži jsou před větrem chráněni právě vysokými písečnými dunami. Díky nim je klima v této oblasti po většinu roku suché a horké, i v období dešťů je tady déšť výjimkou. Hlavní turistická sezóna probíhá od prosince do května.

Hlavní turistickou atrakcí jsou právě písečné duny, na kterých se dá skvěle „sáňkovat“. Výlety na písečné duny je možné si objednat snad ve všech hotelech nebo v cestovní kanceláři sídlící v Mui Ne. Pláž v celé její délce lemuje silnice, v jejíž blízkosti se nachází plno nejrůznějších obchodů, restaurací, barů a hotelů. Další zajímavostí je 49 metrů dlouhá socha ležícího Buddy nacházející se na hoře Ta Cu. Asi 11 km od letoviska se nachází další krásná vietnamská lokalita, prázdninové středisko Phan Thiet. Na pláž Mui Ne Beach je možné se bez problémů dostat z každého většího města či letoviska v okolí. Využít můžete pravidelnou autobusovou linku.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Dovolená Vietnam

Dovolená VietnamExotická dovolená ve Vietnamu s atraktivním programem a profesionálním servisem za bezkonkurenční cenu.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko