Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mui Ne

Mui Ne - informace o letovisku

V jihovýchodní části Vietnamu se v provincii Binh Thuan rozkládá letovisko Mui Ne, které je vyhlášeno svou nádhernou písečnou pláží Mui Ne Beach. Pláž je tvořena až 30 metrů vysokými písečnými dunami, které se díky vanoucímu větru neustále pohybují a mění tvar. Pás písku pozvolně se svažující do Jihočínského moře lemují kokosové palmy poskytující příjemný stín.

Tropická pláž v Mui Ne je známá po celém Vietnamu, její krásu totiž předčí málokterá jiná pláž. Táhne se v délce asi 10 kilometrů a je omývána čistým a azurovým mořem. Díky silnému větru, který zde často vane od nedalekých Filipín, si pláž oblíbili především vyznavači vodních sportů, jako je kiteboarding a windsurfing. Mui Ne se stává pravidelně dějištěm nejrůznějších závodů těchto sportů s mezinárodní účastí. Milovníci potápění zde však budou zklamáni, letovisko Mui Ne není k pozorování podmořského života příliš vhodné. Návštěvníci slunící se na pláži jsou před větrem chráněni právě vysokými písečnými dunami. Díky nim je klima v této oblasti po většinu roku suché a horké, i v období dešťů je tady déšť výjimkou. Hlavní turistická sezóna probíhá od prosince do května.

Hlavní turistickou atrakcí jsou právě písečné duny, na kterých se dá skvěle „sáňkovat“. Výlety na písečné duny je možné si objednat snad ve všech hotelech nebo v cestovní kanceláři sídlící v Mui Ne. Pláž v celé její délce lemuje silnice, v jejíž blízkosti se nachází plno nejrůznějších obchodů, restaurací, barů a hotelů. Další zajímavostí je 49 metrů dlouhá socha ležícího Buddy nacházející se na hoře Ta Cu. Asi 11 km od letoviska se nachází další krásná vietnamská lokalita, prázdninové středisko Phan Thiet. Na pláž Mui Ne Beach je možné se bez problémů dostat z každého většího města či letoviska v okolí. Využít můžete pravidelnou autobusovou linku.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Dovolená Vietnam

Dovolená VietnamExotická dovolená ve Vietnamu s atraktivním programem a profesionálním servisem za bezkonkurenční cenu.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko